No Waste Friday Bos
Alleen leverbaar op vrijdag en zaterdag!
Duurzaam en leuk om te schikken; doe het gewoon lekker zelf! LET OP: Kan verzonden worden op donderdag en vrijdag. Is de waste op? Dan verschuiven we jouw bestelling naar de week erna. Wil je toch deze week schikken? Bestel dan een Marktbos!
LET OP: Kan verzonden worden op donderdagen en vrijdagen. Is de waste op? Dan verschuiven we jouw bestelling naar de week erop. Doel is zero waste. Dus op = op!
Zelf je boeket schikken met prachtige bloemen die we redden van de kliko! Alleen op donderdag en vrijdag verkopen we deze unieke DIY bossen voor een aantrekkelijke prijs. Je ontvangt deze dus op vrijdag of zaterdag. Veel voor weinig zullen we maar zeggen. Geen gebonden boeket, geen speciaal samengestelde bloemsoorten. Gewoon een flinke bos prachtige bloemen die we op deze manier redden van de groenbak. De bloemen gaan niet onnodig verloren! No waste! Wat je zelf toe mag voegen? Creativiteit! Dus duurzaam én ook nog eens heel leuk!
De bloemen kun je zelf schikken tot meerdere boeketten, zet ze als mono’s in de vaas en vul kleine vaasjes en flesjes met losse bloemetjes. Nog steeds bloemen over? Deel ze uit aan je familie of vrienden.
Doordat we de bloemen opsparen en het restbloemen zijn, zijn sommige bloemen iets ouder dan andere en ook zijn sommige bloemsoorten sterker dan andere. We kunnen dus helaas geen garanties afgeven op de kwaliteit en de samenstelling. Dat is ‘part of the deal’.
Trots op jouw fantastische zelfgemaakte boeketten en gevulde vazen? Deel jouw creaties op je socials, gebruik #nowastefriday en tag @e.bloom.nl! We delen jouw resultaten graag zodat we anderen kunnen inspireren!
Benieuwd naar de ervaringen van andere mensen of op zoek naar inspiratie? Check onze Instastories en lees de leuke review van Flavourites!
Is de waste op en wil je toch zelf een boeket schikken? Bestel dan de Marktbos!
✓ Voorzien van gratis persoonlijke boodschap
✓ Bloemenvoeding en verzorgingstips inbegrepen
✓ Bezorgd in een speciaal voor bloemen ontworpen, duurzame verpakking
✓ Verschillende steellengtes
Bloemsoort | Mix bloemen |
Hoogte | Verschillende steellengtes |
Maat | XL |
Soort boeket | DIY |
Kleur | Mix kleuren |